Strona główna Aktualności
Aktualności
Utworzenie Zakładu Certyfikacji i Normalizacji

Certyfikacja

Informujemy, że z dniem 5 lutego 2019 roku Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych otrzymał nowy wspólny zakres akredytacji pod numerem AC 008 wraz z certyfikatem akredytacji dla jednostki certyfikującej wyroby. Zakończono tym samym proces utworzenia Zakładu Certyfikacji i Normalizacji podległego bezpośrednio Dyrektorowi Instytutu z jednym numerem akredytacji AC 008 oraz wdrożono wspólną dokumentację systemową.


15.02.2018

 
Konferencja ICiMB dla producentów chemii budowlanej

Konferencja ICiMBW dniach 9-11 stycznia 2019 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbyła się kolejna edycja Konferencji ICiMB, pt. „Aktualne uwarunkowania prawne, normowe i technologiczne dla producentów chemii budowlanej”.13.02.2019

 
Konferencja: Problemy Inżynierii Bezpieczeństwa Obiektów Antropogenicznych

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników PolskichNa zaproszenie Oddziału Warszawskiego SIMP wraz z Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego oraz Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych, Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych objął patronatem honorowym III Konferencję Naukowo-Techniczną, pt.: „Problemy Inżynierii Bezpieczeństwa Obiektów Antropogenicznych”, która odbędzie się we wrześniu 2019 roku. Tematyka cyklicznie organizowanych konferencji dotyczy teoretycznych i praktycznych problemów inżynierii bezpieczeństwa w zakresie w procesach projektowania, wykonywania i eksploatacji obiektów antropogenicznych.


28.01.2019

 
Projekty B+R w krajowym sektorze inżynierii materiałowej. Trendy i wyzwania

Zapraszamy na Konferencję - PROJEKTY B+R W KRAJOWYM SEKTORZE INŻYNIERII MATERIAŁÓWEJ. TRENDY i WYZWANIAZapraszamy na KonferencjęInstytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych oraz Instytut Odlewnictwa w Krakowie serdecznie zapraszają przedsiębiorców branży budowlanej i odlewniczej oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w Konferencji „Projekty B+R w krajowym sektorze inżynierii materiałowej. Trendy i wyzwania”. Wydarzenie to jest próbą stworzenia forum wymiany poglądów, problemów i pomysłów w kontekście możliwości, jakie otwierają nabory projektów w ramach konkursów ogłoszonych przez NCBR w ramach POIR w 2019 roku.


25.01.2019

 
Najnowocześniejsza pracownia Skaningowej Mikroskopii Elektronowej już w ICiMB!

Mikroskop skaningowyPracownia Skaningowej Mikroskopii Elektronowej wzbogaciła się o nowoczesny, wysokorozdzielczy skaningowy mikroskop elektronowy z działem z emisją polową (FEG) o bardzo szerokim zastosowaniu poprzez dodatkowy tryb środowiskowy ESEMTM .
13.01.2019

 
Spotkanie w ramach przygotowań do uruchomienia Sieci Badawczej: Łukasiewicz

Spotkanie Sieci Badawczej: Łukasiewicz

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach przygotowań do uruchomienia Sieci Badawczej: Łukasiewicz (SBŁ) i prac nad rozporządzeniami do ustawy o Sieci Badawczej: Łukasiewicz zorganizowało spotkanie z udziałem przedstawicieli Instytutów Badawczych, które odbyło się 3 grudnia 2018 roku w Warszawie. Spotkanie zainaugurował Pan Minister Piotr Dardziński. Następnie przystąpiono do prac w ramach wydzielonych grup roboczych mających na celu uzgodnienie zapisów rozporządzeń wykonawczych.


4.12.2018

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>


OFERTA:


Produkty

Badania materiałów budowlanych


Badania szkła i ceramiki


POLECAMY:


Mieszanki budowlane


Materiały do konserwacji zabytków


Badania ogniowe


Aparatura laboratoryjna i terenowa


Obsługa laboratoryjna budów i wytwórni betonu


Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013
Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie cookies, więcej informacji...