Aktualności

Interreg

Zaproszenie na seminarium "Wpływ zanieczyszczenia powietrza na zdrowie ludności w obszarze polsko-czeskiego pogranicza (HEALTHAIR)”

 

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w seminarium, które organizowane jest w ramach realizacji projektu: „Wpływ zanieczyszczenia powietrza na zdrowie ludności w obszarze polsko-czeskiego pogranicza (HEALTHAIR)*”

 

czytaj więcej ....

 

AB-799_2019

Nowy certyfikat dla naszego laboratorium
Laboratorium Innowacyjnych Materiałów i Monitorowania Środowiska


Uprzejmie informujemy, że na podstawie wyników oceny przeprowadzonej przez Polskie Centrum Akredytacji w Warszawie, z dniem 17.05.2019r. Laboratorium Innowacyjnych Materiałów i Monitorowania Środowiska przedłużyło Certyfikat Akredytacji Laboratorium Badawczego nr AB 799.

 

 

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych

Informujemy, że 1 kwietnia 2019 r. nastąpiło przekształcenie Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie w instytut Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ. Zmiana wynika z wejścia w życie ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o Sieci Badawczej Łukasiewicz.

 


SBL

ICIMB

 

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych

wstępuje we wszystkie prawa i obowiązki, których podmiotem był Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych przed przekształceniem (art. 101 ust. 1 ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o Sieci Badawczej Łukasiewicz).

 

IWIS_2018

Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków 2018 (IWIS)

Milo nam poinformować, że opolski oddział Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych otrzymał srebrny medal podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2018, która odbyła się w dniach 15-17 października 2018, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

 

ICIMB

BADANIA WODY ZAROBOWEJ DO BETONU wg PN-EN 1008

Laboratorium Innowacyjnych Materiałów i Monitorowania Środowiska oferuje Państwu badania wody na zgodność z normą PN-EN 1008.

 

Hannover-2018

Hannover Messe 2018 - Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle


Opolski Oddział Inżynierii Materiałowej Procesowej i Środowiska ICiMB na zaproszenie Marszałka Województwa Andrzeja Buły jako jedyna jednostka naukowa z Opolszczyzny reprezentował sferę B+R województwa opolskiego na Hannover Messe 2018

 

 

 

POLECAMY:

 

CO2

 

Chromatograf

 

AT4

 

Urządzenia

 

Prace ICiMB

 

PORTALE TEMATYCZNE:

Healthair

Gekon

E2BEBIS

OSZ

Kompostowanie

OZE

PRTR

EBO

Opolska Platforma Innowacyjna

Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2014