Aktualności

IWIS_2018

Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków 2018 (IWIS)

Milo nam poinformować, że opolski oddział Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych otrzymał srebrny medal podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2018, która odbyła się w dniach 15-17 października 2018, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

 

ICIMB

BADANIA WODY ZAROBOWEJ DO BETONU wg PN-EN 1008

Laboratorium Innowacyjnych Materiałów i Monitorowania Środowiska oferuje Państwu badania wody na zgodność z normą PN-EN 1008.

 

Hannover-2018

Hannover Messe 2018 - Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle


Opolski Oddział Inżynierii Materiałowej Procesowej i Środowiska ICiMB na zaproszenie Marszałka Województwa Andrzeja Buły jako jedyna jednostka naukowa z Opolszczyzny reprezentował sferę B+R województwa opolskiego na Hannover Messe 2018

 

 

ICIMB

Zmiana nazwy jednoski

Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.04.2018 następuje zmiana nazwy Oddziału Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Opolu ...

 

ICIMB

dr inż. Grzegorz Siemiątkowski pełniącym obowiązki Dyrektora oddziału w Opolu

1 lutego br. Dyrektor Instytutu dr inż. Paweł Pichniarczyk powołał dr. inż. Grzegorza Siemiątkowskiego na stanowisko pełniącego obowiązki Dyrektora Oddziału IPMB w Opolu.

 

Remondis

Innowacyjna technologia kompleksowego zagospodarowania poszczególnych frakcji ziarnowych gruzu budowlanego wydzielonego z odpadów rozbiórkowych


Oddział Inżynierii Procesowej Materiałów Budowlanych w Opolu wspólnie z firmą REMONDIS Sp. z o.o. rozpoczynają realizuję projektu pt. „Innowacyjna technologia kompleksowego zagospodarowania poszczególnych frakcji ziarnowych gruzu budowlanego wydzielonego z odpadów rozbiórkowych”

 

Sczyrk-2014

VIII Konferencja Naukowa „Energia i Środowisko …” – za nami !


Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział w Opolu zorganizował w Szczyrku w dniach 25–27 września VIII konferencję naukową „Energia i środowisko w technologiach materiałów budowlanych, ceramicznych, szklarskich i ogniotrwałych”.

 

 

POLECAMY:

 

CO2

 

Chromatograf

 

AT4

 

Urządzenia

 

Prace ICiMB

 

PORTALE TEMATYCZNE:

Healthair

Gekon

E2BEBIS

OSZ

Kompostowanie

OZE

PRTR

EBO

Opolska Platforma Innowacyjna

Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2014