Aktualności

Kompleksowa technologia zagospodarowania części węglanowej odpadów flotacyjnych z bieżącej produkcji KGHM i wytwarzania innowacyjnych materiałów dla budownictwa

 

Projekt współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz KHGM Polska Miedź S.A. w ramach IV konkursu Wspólnego Przedsięwzięcia Wsparcia Badań Naukowych i Prac Rozwojowych dla Przemysłu Metali Nieżelaznych CuBR.

 

 

Interreg

Zaproszenie na seminarium "Wpływ zanieczyszczenia powietrza na zdrowie ludności w obszarze polsko-czeskiego pogranicza (HEALTHAIR)”

 

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w seminarium, które organizowane jest w ramach realizacji projektu: „Wpływ zanieczyszczenia powietrza na zdrowie ludności w obszarze polsko-czeskiego pogranicza (HEALTHAIR)*”

 

czytaj więcej ....

 

Sczyrk-2014

IX Konferencja Naukowa „Energia i Środowisko …”


Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział w Opolu zorganizował w Szczyrku w dniach 09–11 września IX konferencję naukową „Energia i środowisko w technologiach materiałów budowlanych, ceramicznych, szklarskich i ogniotrwałych”.

 

 

Przeniesienie akredytacji laboratorium badawczego
Laboratorium Innowacyjnych Materiałów i Monitorowania Środowiska


Uprzejmie informujemy, że dniem 21.05.2020 r. Polskie Centrum Akredytacji dokonało przeniesienia naszej dotychczasowej akredytacji laboratorium badawczego nr AB 799 do akredytacji laboratorium badawczego nr AB 054.

 

Powyższa zmiana jest wynikiem wprowadzenia Zintegrowane Systemu Zarządzania w Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, którym objęte zostały wszystkie Oddziały Ł-ICiMB. Działania wyżej wymienione nie wpłynęły na dotychczasowy obszar badań objętych zakresem akredytacji.

 

 

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych

Informujemy, że 1 kwietnia 2019 r. nastąpiło przekształcenie Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie w instytut Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ. Zmiana wynika z wejścia w życie ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o Sieci Badawczej Łukasiewicz.

 


SBL

ICIMB

 

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych

wstępuje we wszystkie prawa i obowiązki, których podmiotem był Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych przed przekształceniem (art. 101 ust. 1 ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o Sieci Badawczej Łukasiewicz).

 

IWIS_2018

Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków 2018 (IWIS)

Milo nam poinformować, że opolski oddział Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych otrzymał srebrny medal podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2018, która odbyła się w dniach 15-17 października 2018, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

 

POLECAMY:

 

CO2

 

Chromatograf

 

AT4

 

Urządzenia

 

Prace ICiMB

 

PORTALE TEMATYCZNE:

Healthair

Gekon

E2BEBIS

OSZ

Kompostowanie

OZE

PRTR

EBO

Opolska Platforma Innowacyjna

Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2014