bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Seminaria i webinaria

30. Międzynarodowa Konferencja Biomaterials in Medicine and Veterinary Medicine - Łukasiewicz - ICiMB musiał tam być!
Data dodania: 10 / 11 / 2021

30. Międzynarodowa Konferencja Biomaterials in Medicine and Veterinary Medicine - Łukasiewicz - ICiMB musiał tam być!

Biomateriały porowate do regeneracji tkanki kostnej oraz biokompozyty na bazie hydrożeli do druku 3D - podczas międzynarodowej konferencji Biomaterials in Medicine and Veterinary Medicine prezentowalismy wyniki badań uzyskane w naszych projektach:

GLASPOPEP "Wielofunkcyjny materiał kompozytowy o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych i pro-regeneracyjnych do odbudowy tkanki kostnej" 

 

oraz OSTEOREG-NET "Wielofunkcyjne kompozyty aktywne biologicznie do zastosowań w medycynie regeneracyjnej układu kostnego"

 

Organizatorem konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Biomateriałów - organizacja skupiająca zarówno naukowców, lekarzy, a także przedsiębiorców związanych wytwarzaniem i badaniem materiałów dla potrzeb medycyny. #ŁukasiewiczWróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona