bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Emalie

Emalie do szkła -  służą do dekoracji wyrobów ze szkła budowlanego (okiennego, wzorzystego, ornamentowego) poddawanego gięciu i hartowaniu termicznemu
 

Zastosowanie:
Do dekoracji wyrobów ze szkła budowlanego (okiennego, wzorzystego, ornamentowego) poddawanego gięciu i hartowaniu termicznemu. Służą do zdobienia, znakowania, powlekania i maskowania szkła przy zastosowaniu sitodruku, natrysku pistoletowego, malowania pędzlem. Szkło emaliowane jest stosowane w budownictwie, motoryzacji, meblarstwie, sprzęcie AGD, galanterii oświetleniowej.

Postać: proszek, pasta, zawiesina wodna

 

Emalie na stal

Emalia gruntowa

Zastosowanie: Ceramiczna emalia gruntowa na stal jest przeznaczona do gruntowania blach stalowych następującymi technikami: natrysk, polewanie, zanurzanie w zawiesinie emalierskiej.

Postać: Zawiesina wodna lub proszek

 

Emalie na stal

Zastosowanie: Ceramiczne emalie kryjące na stal są przeznaczone do emaliowania gruntowanych blach stalowych następującymi technikami: natrysk, polewanie, zanurzanie w zawiesinie emalierskiej.

Postać: Zawiesina wodna

DORADZTWO
TECHNICZNE
SZKŁO

Tomasz Foszcz

tel.: 12 683 79 61
kom.: 661 944 695

tomasz.foszcz
@icimb.lukasiewicz.gov.pl

DORADZTWO
TECHNICZNE
STAL

Roman Gebel

tel.: 22 549 97 25
malgorzata.marecka
@icimb.lukasiewicz.gov.pl

SPRZEDAŻ

Renata Sokołowska

tel.: 12 683 79 75

sprzedaz.krakow
@icimb.lukasiewicz.gov.pl

Oddział Szkła

i Materiałów
Budowlanych w Krakowie

ul. Cementowa 8
31-983 Kraków

 

 

Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona