bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Aktualności

Nasza Krakowska Huta Szkła obchodzi jubileusz 90-lecia.
Data dodania: 18 / 12 / 2021

Nasza Krakowska Huta Szkła obchodzi jubileusz 90-lecia.
Nasza Krakowska Huta Szkła obchodzi jubileusz 90-lecia. Za nami wyjątkowe dwa dni uroczystych obchodów, w których uczestniczyli nasi Partnerzy, Współpracownicy i Przyjaciele.
W poniedziałek odbyło sie spotkanie z projektantami i kolekcjonerami, we wtorek odwiedzili nas przedstawiciele Województwa Małopolskiego i Miasta Krakowa, ludzie świata nauki, kultury i biznesu. Dziękujemy wszystkim za obecność, gratulacje, życzenia i miłe słowa.
Niech sztuka ręcznego formowania szkła będzie w Krakowie wciąż żywa! Niech nam będzie przynajmniej 100 lat! 😉
Partnerem głównym jubileuszu jest Województwo Małopolskie.


Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona