NAJBLIŻSZE SEMINARIA:

 

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii związanej z COVID-19 z przykorścią informujemy, że wszystkie seminaria zostały wstrzymane do odwołania

 

MEDIA:

 

icimb centrala film

 

MONOGRAFIA:

 

okladka pigmenty ceramiczne min

 

Monografia Pigmenty ceramiczne – wytwarzanie i stosowanie, autorstwa prof. Cecylii Dziubak stanowi studium nad budową chemiczną, strukturą, właściwościami, metodą wytwarzania i zastosowaniem pigmentów ceramicznych.

 

tajemnicza mechanika kwantowa min

 

Tajemnicza mechanika kwantowa. Doświadczenia ukazujące kwantowe własności atomów i cząstek elementarnych – autorstwa dr. Pawła Pęczkowskiego.

 

PUBLIKACJE DO POBRANIA:

 

Popioły lotne nowej generacji do produkcji autoklawizowanego betonu komórkowego    Ceramic Glaze Recipes

 

Cervive

 

 

 

 

 

 

 

 

Forum Inteligetnego Rozwoju, Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2019!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wykonawcy projektu GlassPoPep - „Wielofunkcyjny materiał kompozytowy o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych i pro-regeneracyjnych do odbudowy tkanki kostnej” odebrali  Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju 2019  podczas gali Forum Inteligentnego Rozwoju, która odbyła się 28.11.2019 r. w Uniejowie.

 

Podczas samego wydarzenia oprócz wręczenia nagród, nasi naukowcy z Zakładu Biomateriałów Oddziału Ceramiki i Betonów w Warszawie brali  czynny udział w wykładach i panelach dyskusyjnych. Drugiego dnia Forum, dyrektor Oddziału  dr inż. Artur  Oziębło brał udział  w dyskusji –  pt: „Badania i technologie przyszłości – od pomysłu do produktu” - https://irforum.pl/sessions/badania-i-technologie-przyszlosci-od-pomyslu-do-produktu/

 

pnir

fot. Materiały Prasowe Organizatora https://irforum.pl/

 

Cieszymy się, że jesteśmy w tym roku Laureatami Nagrody oraz mogliśmy aktywnie uczestniczyć w Forum Inteligentnego Rozwoju, które jest ogromnym wydarzeniem, dającym nie tylko możliwość pozyskania unikalnej wiedzy ale również okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych.

 

więcej informacji znajdą Państwo na:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Szybsza-regeneracja-tkanki-kostnej-7791173.html

 

oferta zdobnicze

 

 

POLECAMY:

 

ceram forma

 

Farby

 

HIP

 

ISiC Q

 

logo sic min

 

PROJEKTY UNIJNE:

 

grundtvig

 

Leonardo

 

IEE

 

Ceramic Glaze Recipes

 

 

 

logo cerare

Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013