NAJBLIŻSZE SEMINARIA:

 

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii związanej z COVID-19 z przykorścią informujemy, że wszystkie seminaria zostały wstrzymane do odwołania

 

MEDIA:

 

icimb centrala film

 

MONOGRAFIA:

 

okladka pigmenty ceramiczne min

 

Monografia Pigmenty ceramiczne – wytwarzanie i stosowanie, autorstwa prof. Cecylii Dziubak stanowi studium nad budową chemiczną, strukturą, właściwościami, metodą wytwarzania i zastosowaniem pigmentów ceramicznych.

 

tajemnicza mechanika kwantowa min

 

Tajemnicza mechanika kwantowa. Doświadczenia ukazujące kwantowe własności atomów i cząstek elementarnych – autorstwa dr. Pawła Pęczkowskiego.

 

PUBLIKACJE DO POBRANIA:

 

Popioły lotne nowej generacji do produkcji autoklawizowanego betonu komórkowego    Ceramic Glaze Recipes

 

Cervive

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY

 

ICiMB od ponad 60 lat buduje korzystne relacje i współpracę naukowców z instytucjami pozarządowymi, firmami i innymi podmiotami. Są to zarówno lokalne przedsiębiorstwa jak i duże firmy krajowe czy zagraniczne ośrodki naukowe. ICiMB stara się łączyć naukę z praktyką. Nasze doświadczenie dokumentuje szereg wykonanych i wdrożonych projektów.

 

Jednostka współpracuje z wieloma instytucjami otoczenia biznesu, zajmuje się opracowaniami naukowymi, które mogłyby stać się przedmiotem transferu i komercjalizacji technologii oraz pozyskiwaniem podmiotów gospodarczych zainteresowanych badaniami i szkoleniami w zakresie innowacyjnych technologii materiałowych w przemyśle materiałów ceramicznych i budowlanych. Jesteśmy otwarci na kooperację z organizacjami, które mają podobne cele działania. Współpraca obejmuje również wspólne projekty badawcze i wymianę informacji naukowo- technicznej jak i udział w seminariach i konferencjach naukowych organizowanych przez drugą stronę.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysł i chcieliby go zrealizować pod naszymi auspicjami lub przy współpracy z naszym Instytutem. Zachęcamy do publikowania artykułów w wydawanych przez ICiMB czasopismach.

 

ZAKŁAD TECHNOLOGII CERAMIK

ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY ŚRODKÓW ZDOBNICZYCH

ZAKŁAD NANOTECHNOLOGII

ZAKŁAD TECHNOLOGII BETONÓW CEBET

 

oferta zdobnicze

 

 

POLECAMY:

 

ceram forma

 

Farby

 

HIP

 

ISiC Q

 

logo sic min

 

PROJEKTY UNIJNE:

 

grundtvig

 

Leonardo

 

IEE

 

Ceramic Glaze Recipes

 

 

 

logo cerare

Wszystkie prawa zastrzeżone ICiMB 2013