bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Wydarzenia

Ważne rozmowy o budownictwie przedstawicieli Łukasiewicza i firmy Solbet
Data dodania: 17 / 11 / 2021

Ważne rozmowy o budownictwie przedstawicieli Łukasiewicza i firmy Solbet

Piotr Dardziński Prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz, Paweł Pichniarczyk Dyrektor Łukasiewicz-ICiMB oraz przedstawiciele naszego Instytutu rozmawiali z Markiem Małeckim Prezesem Solbet Sp. z o.o. o kierunkach i perspektywach rozwoju przemysłu materiałów budowlanych, w tym o budownictwie modułowym i wykorzystaniu betonu komórkowego do budowy domów. 

Wizyta była również okazją do zwiedzenia zakładów produkcyjnych prefabrykatów betonowych i z autoklawizowanego betonu komórkowego #ABK. 


👉 Solbet to lider i największy producent betonu komórkowego w Polsce – aż 1/3 produkowanego w kraju autoklawizowanego betonu komórkowego pochodzi z jego fabryk!Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona