bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Wydarzenia

Współpraca z Małopolskim Centrum Nauki Cogiteon
Data dodania: 28 / 09 / 2022

Współpraca z Małopolskim Centrum Nauki Cogiteon

Rozpowszechnianie nauki to ważny element naszej działalności!

28 września dr hab. inż. Paweł Pichniarczyk - Dyrektor Łukasiewicz - Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych oraz Piotr Szymański – Dyrektor Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon podpisali porozumienie o współpracy.

Dzięki podpisanemu porozumieniu oba podmioty będą wzajemnie wymieniać się doświadczeniem oraz wspierać w kwestiach merytorycznych. Wykorzystywane będą wiedza oraz dorobek naukowy każdej ze stron w celu działań na rzecz popularyzacji nauki oraz edukacji szczególnie w obszarach takich jak inżynieria materiałowa i ochrona środowiska. 

Celem Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon jest rozbudzanie zamiłowania do nauki, edukacja przez zabawę i angażowanie się w samodzielne lub zespołowe eksperymenty naukowe, projekty badawcze i społeczne. 
Bardzo cieszymy się na nasze wspólne działania!

Cogiteon: https://cogiteon.pl/Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona